Vítejte na stránkách Top Coffee.cz!

Server Top Coffee.cz je tím nejlepším místem pro výběr kavárny. Kavárny jsou řazeny v České republice do krajů dle jejich lokality. Vybrali jsme pro Vás kavárny, které nabízejí ty nejkvalitnější kávy z celého světa. Máte rádi kavárny, kde vědí jak nejlépe kávu připravit? Pak jste zvolili ten nejvhodnější server TopCoffee.cz, který Vám výběr usnadní a poradí v daném městě najít to nejkvalitněji podávané espresso.

 


 

Bar hotelu Prestige

Znojmo

Ke každému hotelu patří dobře zásoben&´, útulný a dlouho otevřený bar. Výjimkou samozřejmě není ani hotel Prestige. Široký sortiment nabídky vín, alkoholického i nealkoholického občerstvení doplňujeme nabídkou tabákových výrobků.

 

...víc >>

Kavárna Restaurace Panorama

Rychnov nad Kněžnou

Kavárna Restaurace Panorama v Rychnově nad Kněžnou je vyhlášeným místem, kde dostanete tu nejlepší italskou kávu. Personál restaurace je odborně proškolen od italských mistrů kávy značek LAVAZZA a VARESINA.

 

 ...víc >>

Kavárna Café Pupp

Karlovy Vary

Vítejte v proslulé kavárně Grandhotelu Pupp, v kavárně, ve které roku 1812 sedával také světoznámý skladatel Ludwig van Beethoven. Široká nabídka sladkých specialit - koláče, dorty, zákusky, teplé dezerty, toasty, mléčné koktejly Kapacita této kavárny je 60 míst.

 

...víc >>


 

Club-Coffein

Čáslav

Příjemné prostředí, dobrá hudba a nekuřácká atmosféra. V nabídce jsou alko, nealko, teplé i studené nápoje, více než 30 druhů kvalitních čajů a více než 15 způsobů přípravy kávy - vše 100 arabica .

 

...víc >>

Hotel Savannah - Lobby Bar

Chvalovice-Hatě u Znojma

Pro krátkou obchodní schůzku, nebo pouze pro příjemné posezení u kávy, čaje, exotických i klasických koktejlů, nebo dalších nápojů z naší široké nabídky je pro Vás jedinečnou variantou Lobby bar v prostorách vstupní haly našeho hotelu.

 

 ...víc >>

Hotel HappyStar

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo (jižní Morava), a je dobře dostupný z Prahy, Brna i Vídně. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru… Prohlédněte si náš web a objevte, čím bychom mohli potěšit právě vás!

 

...víc >>


Využíjte nabídky Základních zápisů zdarma!

Nyní jsou základní zápisy na serveru TopCoffee.cz zdarma. Pokud máte zájem o zařazení, neváhejte nás kontaktovat.

info@gmcompany.eu

´righta href=

Wellness Hotely |Golf Hotely |Romantické Pobyty |Romantické Balíčky |Top Restaurant |Bio Restaurant |Top Coffee |Kongresová centra |iKompas